Huis > producten > condensatoren > Film condensatoren > 35ST684MA23216
35ST684MA23216
35ST684MA23216
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 35ST684MA23216 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 35ST684MA23216
Fabrikant Rubycon
Beschrijving CAP FILM 0.68UF 20% 35VDC 1206
(in US Dollars)
600 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 35ST684MA23216 Fabrikant Rubycon
Beschrijving CAP FILM 0.68UF 20% 35VDC 1206 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 70423 pcs Data papier
Categorie condensatoren Nominale spanning - DC 35V
Nominale spanning - AC - Tolerantie ±20%
Beëindiging Solder Pads Size / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Serie PMLCAP®, ST ratings -
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos 1206 (3216 Metric)
Andere namen 1189-1820-2 Temperatuur -55°C ~ 125°C
montage Type Surface Mount Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 3 (168 Hours)
Afstand tussen de draden - Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Hoogte - Zittend (Max) 0.055" (1.40mm) Kenmerken -
diëlektrische materiaal Acrylic, Metallized gedetailleerde beschrijving 0.68µF Film Capacitor 35V Acrylic, Metallized 1206 (3216 Metric)
Capaciteit 0.68µF toepassingen DC Link, DC Filtering