Huis > producten > condensatoren > Film condensatoren > 35ST685M5750X
35ST685M5750X
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 35ST685M5750X met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 35ST685M5750X
Fabrikant Rubycon
Beschrijving CAP FILM 6.8UF 20% 35VDC 2220
(in US Dollars)
1000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 35ST685M5750X Fabrikant Rubycon
Beschrijving CAP FILM 6.8UF 20% 35VDC 2220 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 21682 pcs Data papier
Categorie condensatoren Nominale spanning - DC 35V
Nominale spanning - AC - Tolerantie ±20%
Beëindiging Solder Pads Size / Dimension 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm)
Serie PMLCAP®, ST ratings -
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos 2220 (5750 Metric)
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Afstand tussen de draden -
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Hoogte - Zittend (Max) 0.079" (2.00mm)
Kenmerken - diëlektrische materiaal Acrylic, Metallized
gedetailleerde beschrijving 6.8µF Film Capacitor 35V Acrylic, Metallized 2220 (5750 Metric) Capaciteit 6.8µF