Huis > producten > condensatoren > Film condensatoren > 35ST685M5750
35ST685M5750
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 35ST685M5750 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 35ST685M5750
Fabrikant Rubycon
Beschrijving CAP FILM 6.8UF 20% 35VDC 2220
(in US Dollars)
500 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 35ST685M5750 Fabrikant Rubycon
Beschrijving CAP FILM 6.8UF 20% 35VDC 2220 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 13379 pcs Data papier
Categorie condensatoren Nominale spanning - DC 35V
Nominale spanning - AC - Tolerantie ±20%
Beëindiging Solder Pads Size / Dimension 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm)