Huis > producten > condensatoren > Film condensatoren > 35ST685MD15750
35ST685MD15750
35ST685MD15750
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 35ST685MD15750 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 35ST685MD15750
Fabrikant Rubycon
Beschrijving CAP FILM 6.8UF 20% 35VDC 2220
(in US Dollars)
200 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 35ST685MD15750 Fabrikant Rubycon
Beschrijving CAP FILM 6.8UF 20% 35VDC 2220 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 15829 pcs Data papier
Categorie condensatoren Nominale spanning - DC 35V
Nominale spanning - AC - Tolerantie ±20%
Beëindiging Solder Pads Size / Dimension 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm)
Serie PMLCAP®, ST ratings -
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos 2220 (5750 Metric)
Andere namen 1189-1821-2 Temperatuur -55°C ~ 125°C
montage Type Surface Mount Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 5 (48 Hours)
Afstand tussen de draden - Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Hoogte - Zittend (Max) 0.071" (1.80mm) Kenmerken -
diëlektrische materiaal Acrylic, Metallized gedetailleerde beschrijving 6.8µF Film Capacitor 35V Acrylic, Metallized 2220 (5750 Metric)
Capaciteit 6.8µF toepassingen DC Link, DC Filtering