Huis > producten > condensatoren > Elektrolytische condensatoren van aluminium > 400AX4.7MEFC8X9
400AX4.7MEFC8X9
400AX4.7MEFC8X9
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 400AX4.7MEFC8X9 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 400AX4.7MEFC8X9
Fabrikant Rubycon
Beschrijving CAP ALUM 4.7UF 20% 400V RADIAL
(in US Dollars)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 400AX4.7MEFC8X9 Fabrikant Rubycon
Beschrijving CAP ALUM 4.7UF 20% 400V RADIAL Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 618240 pcs Data papier Lead Forming Codes SpecAX Series
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 400V
Tolerantie ±20% Surface Mount Land Size -
Size / Dimension 0.315" Dia (8.00mm) Serie AX