Huis > producten > Discrete Semiconductor Products > Diodes - Rectifiers - Arrays > STPS20120CFP
STPS20120CFP
STPS20120CFP
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop STPS20120CFP met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer STPS20120CFP
Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving DIODE ARRAY SCHOTTKY 120V TO220F
(in US Dollars)
1000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer STPS20120CFP Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving DIODE ARRAY SCHOTTKY 120V TO220F Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 64718 pcs Data papier STPS20120C
Categorie Discrete Semiconductor Products Spanning - Forward (Vf) (Max) @ Als 920mV @ 10A
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 120V Leverancier Device Pakket TO-220FP
Snelheid Fast Recovery = 200mA (Io) Serie -
Packaging Tube Verpakking / doos TO-220-3 Full Pack
Andere namen 497-7548-5
STPS20120CFP-ND
Bedrijfstemperatuur - aansluiting 175°C (Max)
montage Type Through Hole Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant diode Type Schottky
diode Configuration 1 Pair Common Cathode gedetailleerde beschrijving Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 120V 10A Through Hole TO-220-3 Full Pack
Current - Reverse Lekkage @ Vr 10µA @ 120V Current - gemiddelde gelijkgerichte (Io) (per Diode) 10A