Huis > producten > Discrete Semiconductor Products > Diodes - Rectifiers - Single > STPS20120D
STPS20120D
STPS20120D
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop STPS20120D met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer STPS20120D
Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving DIODE SCHOTTKY 120V 20A TO220AB
Product parameter
Onderdeel nummer STPS20120D Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving DIODE SCHOTTKY 120V 20A TO220AB Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 101885 pcs Data papier STPS20120D
Categorie Discrete Semiconductor Products Spanning - Forward (Vf) (Max) @ Als 930mV @ 20A
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 120V Leverancier Device Pakket TO-220AC
Snelheid Fast Recovery = 200mA (Io) Serie -
Packaging Tube Verpakking / doos TO-220-2
Andere namen 497-4627-5 Bedrijfstemperatuur - aansluiting 175°C (Max)
montage Type Through Hole Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 9 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
diode Type Schottky gedetailleerde beschrijving Diode Schottky 120V 20A Through Hole TO-220AC
Current - Reverse Lekkage @ Vr 20µA @ 120V Current - gemiddelde gelijkgerichte (Io) 20A