Huis > producten > Discrete Semiconductor Products > Diodes - Rectifiers - Arrays > STPS20120CR
STPS20120CR
STPS20120CR
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop STPS20120CR met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer STPS20120CR
Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving DIODE ARRAY SCHOTTKY 120V I2PAK
Product parameter
Onderdeel nummer STPS20120CR Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving DIODE ARRAY SCHOTTKY 120V I2PAK Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 67146 pcs Data papier STPS20120C
Categorie Discrete Semiconductor Products Spanning - Forward (Vf) (Max) @ Als 920mV @ 10A
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 120V Leverancier Device Pakket I2PAK
Snelheid Fast Recovery = 200mA (Io) Serie -
Packaging Tube Verpakking / doos TO-262-3 Long Leads, I²Pak, TO-262AA
Andere namen 497-4625-5 Bedrijfstemperatuur - aansluiting 175°C (Max)
montage Type Through Hole Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 10 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
diode Type Schottky diode Configuration 1 Pair Common Cathode
gedetailleerde beschrijving Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 120V 10A Through Hole TO-262-3 Long Leads, I²Pak, TO-262AA Current - Reverse Lekkage @ Vr 10µA @ 120V
Current - gemiddelde gelijkgerichte (Io) (per Diode) 10A