Huis > producten > Discrete Semiconductor Products > Diodes - Rectifiers - Arrays > STPS20150CFP
STPS20150CFP
STPS20150CFP
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop STPS20150CFP met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer STPS20150CFP
Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving DIODE ARRAY SCHOTTKY 150V TO220F
(in US Dollars)
1 pcs50 pcs100 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer STPS20150CFP Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving DIODE ARRAY SCHOTTKY 150V TO220F Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 60508 pcs Data papier STPS20150C
Categorie Discrete Semiconductor Products Spanning - Forward (Vf) (Max) @ Als 920mV @ 10A
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 150V Leverancier Device Pakket TO-220FP
Snelheid Fast Recovery = 200mA (Io) Serie -
Packaging Tube Verpakking / doos TO-220-3 Full Pack
Andere namen 497-4391-5 Bedrijfstemperatuur - aansluiting 175°C (Max)
montage Type Through Hole Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant diode Type Schottky
diode Configuration 1 Pair Common Cathode gedetailleerde beschrijving Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 150V 10A Through Hole TO-220-3 Full Pack
Current - Reverse Lekkage @ Vr 5µA @ 150V Current - gemiddelde gelijkgerichte (Io) (per Diode) 10A