Huis > producten > Discrete Semiconductor Products > Diodes - Rectifiers - Single > STPS3L40S
STPS3L40S
STPS3L40S
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop STPS3L40S met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer STPS3L40S
Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving DIODE SCHOTTKY 40V 3A SMC
(in US Dollars)
2500 pcs5000 pcs12500 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer STPS3L40S Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving DIODE SCHOTTKY 40V 3A SMC Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 202464 pcs Data papier STPS3L40
Categorie Discrete Semiconductor Products Spanning - Forward (Vf) (Max) @ Als 500mV @ 3A
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 40V Leverancier Device Pakket SMC
Snelheid Fast Recovery = 200mA (Io) Serie -
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos DO-214AB, SMC
Andere namen 497-4673-2 Bedrijfstemperatuur - aansluiting 150°C (Max)
montage Type Surface Mount Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 9 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
diode Type Schottky gedetailleerde beschrijving Diode Schottky 40V 3A Surface Mount SMC
Current - Reverse Lekkage @ Vr 100µA @ 40V Current - gemiddelde gelijkgerichte (Io) 3A