Huis > producten > Discrete Semiconductor Products > Diodes - Rectifiers - Single > STPS3L45AF
STPS3L45AF
STPS3L45AF
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop STPS3L45AF met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer STPS3L45AF
Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving DIODE SCHOTTKY 45V 3A SMAFLAT
(in US Dollars)
10000 pcs30000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer STPS3L45AF Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving DIODE SCHOTTKY 45V 3A SMAFLAT Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 506648 pcs Data papier Diodes and Rectifiers Selection GuideSTPS3L45AF
Categorie Discrete Semiconductor Products Spanning - Forward (Vf) (Max) @ Als 570mV @ 3A
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 45V Leverancier Device Pakket SMAflat
Snelheid Fast Recovery = 200mA (Io) Serie -