Huis > producten > Discrete Semiconductor Products > Diodes - Rectifiers - Single > STPS3L60U
STPS3L60U
STPS3L60U
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop STPS3L60U met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer STPS3L60U
Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving DIODE SCHOTTKY 60V 3A SMB
(in US Dollars)
2500 pcs5000 pcs12500 pcs25000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer STPS3L60U Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving DIODE SCHOTTKY 60V 3A SMB Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 390412 pcs Data papier STPS3L60
Categorie Discrete Semiconductor Products Spanning - Forward (Vf) (Max) @ Als 620mV @ 3A
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 60V Leverancier Device Pakket SMB
Snelheid Fast Recovery = 200mA (Io) Serie -
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos DO-214AA, SMB
Andere namen 497-6584-2
STPS3L60U-ND
Bedrijfstemperatuur - aansluiting 150°C (Max)
montage Type Surface Mount Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 16 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
diode Type Schottky gedetailleerde beschrijving Diode Schottky 60V 3A Surface Mount SMB
Current - Reverse Lekkage @ Vr 150µA @ 60V Current - gemiddelde gelijkgerichte (Io) 3A