Huis > producten > Discrete Semiconductor Products > Diodes - Rectifiers - Single > STPS3L60UF
STPS3L60UF
STPS3L60UF
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop STPS3L60UF met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer STPS3L60UF
Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving DIODE SCHOTTKY 60V 3A SMBFLAT
(in US Dollars)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer STPS3L60UF Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving DIODE SCHOTTKY 60V 3A SMBFLAT Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 162201 pcs Data papier STPS3L60
Categorie Discrete Semiconductor Products Spanning - Forward (Vf) (Max) @ Als 620mV @ 3A
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 60V Leverancier Device Pakket SMBflat
Snelheid Fast Recovery = 200mA (Io) Serie -
Packaging Cut Tape (CT) Verpakking / doos DO-221AA, SMB Flat Leads
Andere namen 497-10716-1 Bedrijfstemperatuur - aansluiting 150°C (Max)
montage Type Surface Mount Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 29 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
diode Type Schottky gedetailleerde beschrijving Diode Schottky 60V 3A Surface Mount SMBflat
Current - Reverse Lekkage @ Vr 150µA @ 60V Current - gemiddelde gelijkgerichte (Io) 3A