Huis > producten > Discrete Semiconductor Products > Diodes - Rectifiers - Single > STPS3L60QRL
STPS3L60QRL
STPS3L60QRL
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop STPS3L60QRL met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer STPS3L60QRL
Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving DIODE SCHOTTKY 60V 3A DO15
(in US Dollars)
6000 pcs12000 pcs30000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer STPS3L60QRL Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving DIODE SCHOTTKY 60V 3A DO15 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 342960 pcs Data papier STPS3L60
Categorie Discrete Semiconductor Products Spanning - Forward (Vf) (Max) @ Als 620mV @ 3A
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 60V Leverancier Device Pakket DO-15
Snelheid Fast Recovery = 200mA (Io) Serie -
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos DO-204AC, DO-15, Axial
Andere namen 497-12664-2
STPS3L60QRL-ND
Bedrijfstemperatuur - aansluiting 150°C (Max)
montage Type Through Hole Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 9 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
diode Type Schottky gedetailleerde beschrijving Diode Schottky 60V 3A Through Hole DO-15
Current - Reverse Lekkage @ Vr 60µA @ 60V Current - gemiddelde gelijkgerichte (Io) 3A