Huis > producten > Discrete Semiconductor Products > Diodes - Rectifiers - Arrays > STPS40150CW
STPS40150CW
STPS40150CW
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop STPS40150CW met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer STPS40150CW
Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving DIODE ARRAY SCHOTTKY 150V TO247
(in US Dollars)
600 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer STPS40150CW Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving DIODE ARRAY SCHOTTKY 150V TO247 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 37154 pcs Data papier STPS40150Cx
Categorie Discrete Semiconductor Products Spanning - Forward (Vf) (Max) @ Als 920mV @ 20A
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 150V Leverancier Device Pakket TO-247-3
Snelheid Fast Recovery = 200mA (Io) Serie -