Huis > producten > Discrete Semiconductor Products > Diodes - Rectifiers - Arrays > STPS40150CT
STPS40150CT
STPS40150CT
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop STPS40150CT met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer STPS40150CT
Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving DIODE ARRAY SCHOTTKY 150V TO220
(in US Dollars)
1 pcs50 pcs100 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer STPS40150CT Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving DIODE ARRAY SCHOTTKY 150V TO220 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 43585 pcs Data papier STPS40150Cx
Categorie Discrete Semiconductor Products Spanning - Forward (Vf) (Max) @ Als 920mV @ 20A
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 150V Leverancier Device Pakket TO-220AB
Snelheid Fast Recovery = 200mA (Io) Serie -