VNB10N07
VNB10N07
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop VNB10N07 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer VNB10N07
Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving MOSFET POWER 70V 10A D2PAK
(in US Dollars)
800 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer VNB10N07 Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving MOSFET POWER 70V 10A D2PAK Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 71871 pcs Data papier VNx10N07(Fx)
Categorie Geïntegreerde schakelingen (IC's) Voltage - Supply (Vcc / Vdd) Not Required
Voltage - Load 55V (Max) switch Type General Purpose
Leverancier Device Pakket D2PAK Serie OMNIFET™, VIPower™
Rds On (Typ) 100 mOhm (Max) Ratio - Input: Output 1:1
Packaging Tube Verpakking / doos TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Output Type N-Channel Uitgangsconfiguratie Low Side
Temperatuur - Aantal uitgangen 1
Interface On/Off Input Type Non-Inverting
Kenmerken - Foutbescherming Current Limiting (Fixed), Over Temperature, Over Voltage
Current - Output (Max) 7A Base Part Number VN*10N