Huis > producten > Inductors, Coils, Chokes > Vaste Inductors > SC24-2R2-R
SC24-2R2-R
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop SC24-2R2-R met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer SC24-2R2-R
Fabrikant Bussmann (Eaton)
Beschrijving FIXED IND 2.2UH 800MA 60 MOHM
(in US Dollars)
Get a quote
Product parameter
Onderdeel nummer SC24-2R2-R Fabrikant Bussmann (Eaton)
Beschrijving FIXED IND 2.2UH 800MA 60 MOHM Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 5260 pcs Data papier SC24 DrawingSC24 Series
Categorie Inductors, Coils, Chokes Type -
Tolerantie ±20% Leverancier Device Pakket -
Size / Dimension 0.138" L x 0.138" W (3.50mm x 3.50mm) afscherming Shielded
Serie SC24 ratings -
Q @ Freq - Packaging Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos Nonstandard Andere namen SC24-2R2
SC24-2R2-ND
Temperatuur - montage Type Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiaal - Core -
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Inductiefrequentie - test 10kHz
Inductie 2.2µH Hoogte - Zittend (Max) 0.094" (2.40mm)
Frequentie - Zelfresonantiefrequentie 60MHz gedetailleerde beschrijving 2.2µH Shielded Inductor 800mA 60 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 60 mOhm Max Huidige score 800mA
Current - Verzadiging 800mA