Huis > producten > Kabels, draden - Management > Warmtekrimpstof > H2F2.36BK25
H2F2.36BK25
H2F2.36BK25
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop H2F2.36BK25 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer H2F2.36BK25
Fabrikant Techflex
Beschrijving 2:1 FAB HEATSHRINK BLK 60MM 25'
(in US Dollars)
1 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer H2F2.36BK25 Fabrikant Techflex
Beschrijving 2:1 FAB HEATSHRINK BLK 60MM 25' Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 1209 pcs Data papier Heatshrink Tubing Catalog PageH2F Datasheet
Categorie Kabels, draden - Management Wanddikte - Nonrecovered -
krimp Ratio 2 to 1 Serie Shrinkflex
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 3 Weeks
Lengte 25.00' (7.62m) Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Diameter - Inner, Geleverd 2.36" (59.9mm) Diameter - Inner, Hersteld 1.18" (30.0mm)
gedetailleerde beschrijving Fabric Heat Shrink 2 to 1 2.36" (59.9mm) x 25.00' (7.62m) Kleur Black