Huis > producten > Inductors, Coils, Chokes > Vaste Inductors > SC24-100-R
SC24-100-R
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop SC24-100-R met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer SC24-100-R
Fabrikant Bussmann (Eaton)
Beschrijving FIXED IND 10UH 300MA 150 MOHM
(in US Dollars)
Get a quote
Product parameter
Onderdeel nummer SC24-100-R Fabrikant Bussmann (Eaton)
Beschrijving FIXED IND 10UH 300MA 150 MOHM Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 4492 pcs Data papier SC24 DrawingSC24 Series
Categorie Inductors, Coils, Chokes Type -
Tolerantie ±10% Leverancier Device Pakket -
Size / Dimension 0.138" L x 0.138" W (3.50mm x 3.50mm) afscherming Shielded
Serie SC24 ratings -
Q @ Freq - Packaging Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos Nonstandard Andere namen SC24-100
SC24-100-ND
Temperatuur - montage Type Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiaal - Core -
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Inductiefrequentie - test 10kHz
Inductie 10µH Hoogte - Zittend (Max) 0.094" (2.40mm)
Frequentie - Zelfresonantiefrequentie 22MHz gedetailleerde beschrijving 10µH Shielded Inductor 300mA 150 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 150 mOhm Max Huidige score 300mA
Current - Verzadiging 300mA
Gerelateerde producten
  • Deel#:SC23-11GWA
  • fabrikanten:Kingbright
  • Beschrijving:DISPLAY 565NM GRN NUMERIC 2.3"
  • Op voorraad:20513
  • Deel#:SC23-11YWA
  • fabrikanten:Kingbright
  • Beschrijving:DISPLAY 590NM YLW NUMERIC 2.3"
  • Op voorraad:25509
SC23-11SRWA Image
  • Deel#:SC23-12EWA
  • Beschrijving:DISPLAY 627NM RED NUMERIC 2.3"
  • Deel#:SC23-12YWA
  • Deel#:SC23-12GWA
SC23-11EWA Image
  • Deel#:SC23-11EWA