Huis > producten > Inductors, Coils, Chokes > Vaste Inductors > SC24-221-R
SC24-221-R
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop SC24-221-R met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer SC24-221-R
Fabrikant Bussmann (Eaton)
Beschrijving FIXED IND 220UH 80MA 4.51 OHM
(in US Dollars)
Get a quote
Product parameter
Onderdeel nummer SC24-221-R Fabrikant Bussmann (Eaton)
Beschrijving FIXED IND 220UH 80MA 4.51 OHM Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 4226 pcs Data papier SC24 DrawingSC24 Series
Categorie Inductors, Coils, Chokes Type -
Tolerantie ±10% Leverancier Device Pakket -
Size / Dimension 0.138" L x 0.138" W (3.50mm x 3.50mm) afscherming Shielded
Serie SC24 ratings -
Q @ Freq - Packaging Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos Nonstandard Andere namen SC24-221
SC24-221-ND
Temperatuur - montage Type Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiaal - Core -
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Inductiefrequentie - test 10kHz
Inductie 220µH Hoogte - Zittend (Max) 0.094" (2.40mm)
Frequentie - Zelfresonantiefrequentie 6MHz gedetailleerde beschrijving 220µH Shielded Inductor 80mA 4.51 Ohm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 4.51 Ohm Max Huidige score 80mA
Current - Verzadiging 80mA
Gerelateerde producten
  • Deel#:SC2424CSWTRT
  • fabrikanten:Semtech
  • Beschrijving:IC CTLR CURR MODE MULTIPH 28SOIC
  • Op voorraad:25560
  • Deel#:SC23-12YWA
  • fabrikanten:Kingbright
  • Beschrijving:DISPLAY 590NM YLW NUMERIC 2.3"