Huis > producten > Inductors, Coils, Chokes > Vaste Inductors > SC24-222-R
SC24-222-R
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop SC24-222-R met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer SC24-222-R
Fabrikant Bussmann (Eaton)
Beschrijving FIXED IND 2.2MH 20MA 36.4 OHM
(in US Dollars)
Get a quote
Product parameter
Onderdeel nummer SC24-222-R Fabrikant Bussmann (Eaton)
Beschrijving FIXED IND 2.2MH 20MA 36.4 OHM Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 4365 pcs Data papier SC24 DrawingSC24 Series
Categorie Inductors, Coils, Chokes Type -
Tolerantie ±10% Leverancier Device Pakket -
Size / Dimension 0.138" L x 0.138" W (3.50mm x 3.50mm) afscherming Shielded
Serie SC24 ratings -
Q @ Freq - Packaging Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos Nonstandard Andere namen SC24-222
SC24-222-ND
Temperatuur - montage Type Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiaal - Core -
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Inductiefrequentie - test 10kHz
Inductie 2.2mH Hoogte - Zittend (Max) 0.094" (2.40mm)
Frequentie - Zelfresonantiefrequentie 1.5MHz gedetailleerde beschrijving 2.2mH Shielded Inductor 20mA 36.4 Ohm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 36.4 Ohm Max Huidige score 20mA
Current - Verzadiging 20mA
Gerelateerde producten
  • Deel#:SC2424CSWTRT
  • fabrikanten:Semtech
  • Beschrijving:IC CTLR CURR MODE MULTIPH 28SOIC
  • Op voorraad:25560
  • Deel#:SC23-12YWA
  • fabrikanten:Kingbright
  • Beschrijving:DISPLAY 590NM YLW NUMERIC 2.3"