Huis > producten > Inductors, Coils, Chokes > Vaste Inductors > SC24-101-R
SC24-101-R
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop SC24-101-R met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer SC24-101-R
Fabrikant Bussmann (Eaton)
Beschrijving FIXED IND 100UH 90MA 1.74 OHM
Product parameter
Onderdeel nummer SC24-101-R Fabrikant Bussmann (Eaton)
Beschrijving FIXED IND 100UH 90MA 1.74 OHM Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 5161 pcs Data papier SC24 Drawing
Categorie Inductors, Coils, Chokes Type -
Tolerantie ±10% Leverancier Device Pakket -
Size / Dimension 0.138" L x 0.138" W (3.50mm x 3.50mm) afscherming Shielded
Serie SC24 ratings -
Q @ Freq - Packaging Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos Nonstandard Andere namen SC24-101
SC24-101-ND
Temperatuur - montage Type Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiaal - Core -
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Inductiefrequentie - test 10kHz
Inductie 100µH Hoogte - Zittend (Max) 0.094" (2.40mm)
Frequentie - Zelfresonantiefrequentie 9MHz gedetailleerde beschrijving 100µH Shielded Inductor 90mA 1.74 Ohm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 1.74 Ohm Max Huidige score 90mA
Current - Verzadiging 90mA
  • fabrikanten:Kingbright
  • Beschrijving:DISPLAY 627NM RED NUMERIC 2.3"
  • Op voorraad:22127
  • Deel#:SC23-12YWA
  • fabrikanten:Kingbright
  • Beschrijving:DISPLAY 590NM YLW NUMERIC 2.3"
  • Op voorraad:22920
  • Deel#:SC23-11YWA
  • Deel#:SC23-11GWA
  • Beschrijving:DISPLAY 565NM GRN NUMERIC 2.3"
  • Deel#:SC23-12GWA