Huis > producten > condensatoren > Film condensatoren > 25MU104MZ22012
25MU104MZ22012
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 25MU104MZ22012 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 25MU104MZ22012
Fabrikant Rubycon
Beschrijving CAP FILM 0.1UF 20% 25VDC 0805
(in US Dollars)
3000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 25MU104MZ22012 Fabrikant Rubycon
Beschrijving CAP FILM 0.1UF 20% 25VDC 0805 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 59201 pcs Data papier MU Series
Categorie condensatoren Nominale spanning - DC 25V
Nominale spanning - AC - Tolerantie ±20%
Beëindiging Solder Pads Size / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)