Huis > producten > condensatoren > Film condensatoren > 25MU154MZ22012
25MU154MZ22012
25MU154MZ22012
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 25MU154MZ22012 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 25MU154MZ22012
Fabrikant Rubycon
Beschrijving CAP FILM 0.15UF 20% 25VDC 0805
(in US Dollars)
200 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 25MU154MZ22012 Fabrikant Rubycon
Beschrijving CAP FILM 0.15UF 20% 25VDC 0805 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 53789 pcs Data papier MU Series
Categorie condensatoren Nominale spanning - DC 25V
Nominale spanning - AC - Tolerantie ±20%
Beëindiging Solder Pads Size / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Serie PMLCAP®, MU ratings -
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos 0805 (2012 Metric)
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 3 (168 Hours) Fabrikant Standaard Levertijd 46 Weeks
Afstand tussen de draden - Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Hoogte - Zittend (Max) 0.047" (1.20mm) Kenmerken -
diëlektrische materiaal Acrylic, Metallized gedetailleerde beschrijving 0.15µF Film Capacitor 25V Acrylic, Metallized 0805 (2012 Metric)
Capaciteit 0.15µF toepassingen DC Link, DC Filtering