Huis > producten > condensatoren > Film condensatoren > 25MU105M3216
25MU105M3216
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 25MU105M3216 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 25MU105M3216
Fabrikant Rubycon
Beschrijving CAP FILM 1UF 20% 25VDC 1206
(in US Dollars)
3000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 25MU105M3216 Fabrikant Rubycon
Beschrijving CAP FILM 1UF 20% 25VDC 1206 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 64021 pcs Data papier MU Series
Categorie condensatoren Nominale spanning - DC 25V
Nominale spanning - AC - Tolerantie ±20%
Beëindiging Solder Pads Size / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Serie PMLCAP®, MU ratings -
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos 1206 (3216 Metric)
Andere namen 25MU105M3216X Temperatuur -55°C ~ 125°C
montage Type Surface Mount Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 46 Weeks Afstand tussen de draden -
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Hoogte - Zittend (Max) 0.063" (1.60mm)
Kenmerken - diëlektrische materiaal Acrylic, Metallized
gedetailleerde beschrijving 1µF Film Capacitor 25V Acrylic, Metallized 1206 (3216 Metric) Capaciteit 1µF