Huis > producten > condensatoren > Film condensatoren > 25MU154K2012
25MU154K2012
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 25MU154K2012 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 25MU154K2012
Fabrikant Rubycon
Beschrijving CAP FILM 0.15UF 10% 25VDC 0805
(in US Dollars)
Get a quote
Product parameter
Onderdeel nummer 25MU154K2012 Fabrikant Rubycon
Beschrijving CAP FILM 0.15UF 10% 25VDC 0805 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 4971 pcs Data papier MU Series
Categorie condensatoren Nominale spanning - DC 25V
Nominale spanning - AC - Tolerantie ±10%
Beëindiging Solder Pads Size / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Serie PMLCAP®, MU ratings -
Verpakking / doos 0805 (2012 Metric) Temperatuur -55°C ~ 125°C
montage Type Surface Mount Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Afstand tussen de draden - Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Hoogte - Zittend (Max) 0.047" (1.20mm) Kenmerken -
diëlektrische materiaal Acrylic, Metallized gedetailleerde beschrijving 0.15µF Film Capacitor 25V Acrylic, Metallized 0805 (2012 Metric)
Capaciteit 0.15µF toepassingen DC Link, DC Filtering