Huis > producten > condensatoren > Film condensatoren > 25MU155M3225
25MU155M3225
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 25MU155M3225 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 25MU155M3225
Fabrikant Rubycon
Beschrijving CAP FILM 1.5UF 20% 25VDC 1210
(in US Dollars)
2000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 25MU155M3225 Fabrikant Rubycon
Beschrijving CAP FILM 1.5UF 20% 25VDC 1210 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 28534 pcs Data papier MU Series
Categorie condensatoren Nominale spanning - DC -
Tolerantie 1.5µF Beëindiging -
Surface Mount Land Size - Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)