Huis > producten > condensatoren > Film condensatoren > 25MU105K3216
25MU105K3216
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 25MU105K3216 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 25MU105K3216
Fabrikant Rubycon
Beschrijving CAP FILM 1UF 10% 25VDC 1206
(in US Dollars)
Get a quote
Product parameter
Onderdeel nummer 25MU105K3216 Fabrikant Rubycon
Beschrijving CAP FILM 1UF 10% 25VDC 1206 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 5565 pcs Data papier MU Series
Categorie condensatoren Nominale spanning - DC 25V
Nominale spanning - AC - Tolerantie ±10%
Beëindiging Solder Pads Size / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Serie PMLCAP®, MU ratings -
Verpakking / doos 1206 (3216 Metric) Temperatuur -55°C ~ 125°C
montage Type Surface Mount Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Afstand tussen de draden - Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Hoogte - Zittend (Max) 0.063" (1.60mm) Kenmerken -
diëlektrische materiaal Acrylic, Metallized gedetailleerde beschrijving 1µF Film Capacitor 25V Acrylic, Metallized 1206 (3216 Metric)
Capaciteit 1µF toepassingen DC Link, DC Filtering