Huis > producten > condensatoren > Film condensatoren > 25MU155MB33225
25MU155MB33225
25MU155MB33225
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 25MU155MB33225 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 25MU155MB33225
Fabrikant Rubycon
Beschrijving CAP FILM 1.5UF 20% 25VDC 1210
(in US Dollars)
200 pcs400 pcs600 pcs1000 pcs2000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 25MU155MB33225 Fabrikant Rubycon
Beschrijving CAP FILM 1.5UF 20% 25VDC 1210 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 32657 pcs Data papier MU Series
Categorie condensatoren Nominale spanning - DC 25V
Nominale spanning - AC - Tolerantie ±20%
Beëindiging Solder Pads Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Serie PMLCAP®, MU ratings -
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos 1210 (3225 Metric)
Andere namen 1189-2522-2 Temperatuur -55°C ~ 125°C
montage Type Surface Mount Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 4 (72 Hours)
Fabrikant Standaard Levertijd 46 Weeks Afstand tussen de draden -
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Hoogte - Zittend (Max) 0.087" (2.20mm)
Kenmerken - diëlektrische materiaal Acrylic, Metallized
gedetailleerde beschrijving 1.5µF Film Capacitor 25V Acrylic, Metallized 1210 (3225 Metric) Capaciteit 1.5µF