Huis > producten > condensatoren > Film condensatoren > 25MU155M5750
25MU155M5750
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 25MU155M5750 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 25MU155M5750
Fabrikant Rubycon
Beschrijving CAP FILM 1.5UF 20% 25VDC 2220
(in US Dollars)
500 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 25MU155M5750 Fabrikant Rubycon
Beschrijving CAP FILM 1.5UF 20% 25VDC 2220 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 14972 pcs Data papier MU Series
Categorie condensatoren Nominale spanning - DC 25V
Nominale spanning - AC - Tolerantie ±20%
Beëindiging Solder Pads Size / Dimension 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm)