Huis > producten > Circuit Protection > TVS - Diodes > SMC30J30A
SMC30J30A
SMC30J30A
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop SMC30J30A met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer SMC30J30A
Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving TVS DIODE 30V 48.4V SMC
(in US Dollars)
2500 pcs5000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer SMC30J30A Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving TVS DIODE 30V 48.4V SMC Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 160927 pcs Data papier SMC30J
Categorie Circuit Protection Spanning - Reverse Standoff (type) 30V
Spanning - Spanning (Max) @ Ipp 48.4V Spanning - Onderbreking (Min) 33.3V
Unidirectionele kanalen 1 Type Zener
Leverancier Device Pakket SMC Serie SMC30J, TRANSIL™
Power Line Protection No Power - Peak Pulse 3000W (3kW)
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos DO-214AB, SMC
Andere namen 497-12218-2 Temperatuur -55°C ~ 175°C (TJ)
montage Type Surface Mount Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Current - Peak Pulse (10 / 1000μs) 62A