Huis > producten > Circuit Protection > TVS - Diodes > SMC30J48A
SMC30J48A
SMC30J48A
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop SMC30J48A met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer SMC30J48A
Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving TVS DIODE 48V 76.6V SMC
(in US Dollars)
2500 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer SMC30J48A Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving TVS DIODE 48V 76.6V SMC Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 156116 pcs Data papier SMC30J
Categorie Circuit Protection Spanning - Reverse Standoff (type) 48V
Spanning - Spanning (Max) @ Ipp 76.6V Spanning - Onderbreking (Min) 53.2V
Unidirectionele kanalen 1 Type Zener
Leverancier Device Pakket SMC (DO-214AB) Serie SMC30J, TRANSIL™
Power Line Protection No Power - Peak Pulse 3000W (3kW)
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos DO-214AB, SMC
Andere namen 497-16104-2 Temperatuur -55°C ~ 175°C (TJ)
montage Type Surface Mount Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Current - Peak Pulse (10 / 1000μs) 38A