Huis > producten > Circuit Protection > TVS - Diodes > SMC30J40CA
SMC30J40CA
SMC30J40CA
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop SMC30J40CA met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer SMC30J40CA
Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving TVS DIODE 40V 64.5V SMC
(in US Dollars)
2500 pcs5000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer SMC30J40CA Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving TVS DIODE 40V 64.5V SMC Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 129424 pcs Data papier SMC30J
Categorie Circuit Protection Spanning - Reverse Standoff (type) 40V
Spanning - Spanning (Max) @ Ipp 64.5V Spanning - Onderbreking (Min) 44.4V
Type Zener Leverancier Device Pakket SMC (DO-214AB)
Serie SMC30J, TRANSIL™ Power Line Protection No
Power - Peak Pulse 3000W (3kW) Packaging Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos DO-214AB, SMC Andere namen 497-16102-2
Temperatuur -55°C ~ 175°C (TJ) montage Type Surface Mount
Current - Peak Pulse (10 / 1000μs) 43.5A Capacitieve @ Frequentie -