Huis > producten > Circuit Protection > TVS - Diodes > SMC30J48CA
SMC30J48CA
SMC30J48CA
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop SMC30J48CA met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer SMC30J48CA
Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving TVS DIODE 48V 76.6V SMC
(in US Dollars)
2500 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer SMC30J48CA Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving TVS DIODE 48V 76.6V SMC Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 122465 pcs Data papier SMC30J
Categorie Circuit Protection Spanning - Reverse Standoff (type) 48V
Spanning - Spanning (Max) @ Ipp 76.6V Spanning - Onderbreking (Min) 53.2V
Type Zener Leverancier Device Pakket SMC (DO-214AB)
Serie SMC30J, TRANSIL™ Power Line Protection No
Power - Peak Pulse 3000W (3kW) Packaging Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos DO-214AB, SMC Andere namen 497-16106-2
Temperatuur -55°C ~ 175°C (TJ) montage Type Surface Mount
Current - Peak Pulse (10 / 1000μs) 38A Capacitieve @ Frequentie -