Huis > producten > Circuit Protection > TVS - Diodes > SMC30J33A
SMC30J33A
SMC30J33A
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop SMC30J33A met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer SMC30J33A
Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving TVS DIODE 33V 53.3V SMC
(in US Dollars)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer SMC30J33A Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving TVS DIODE 33V 53.3V SMC Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 114378 pcs Data papier SMC30J
Categorie Circuit Protection Spanning - Reverse Standoff (type) 33V
Spanning - Spanning (Max) @ Ipp 53.3V Spanning - Onderbreking (Min) 36.7V
Unidirectionele kanalen 1 Type Zener
Leverancier Device Pakket SMC Serie SMC30J, TRANSIL™
Power Line Protection No Power - Peak Pulse 3000W (3kW)
Packaging Original-Reel® Verpakking / doos DO-214AB, SMC
Andere namen 497-12220-6 Temperatuur -55°C ~ 175°C (TJ)
montage Type Surface Mount Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Current - Peak Pulse (10 / 1000μs) 56A