Huis > producten > Circuit Protection > TVS - Diodes > SMC30J36CA
SMC30J36CA
SMC30J36CA
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop SMC30J36CA met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer SMC30J36CA
Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving TVS DIODE 36V 58.1V SMC
(in US Dollars)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer SMC30J36CA Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving TVS DIODE 36V 58.1V SMC Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 116924 pcs Data papier SMC30J
Categorie Circuit Protection Spanning - Reverse Standoff (type) 36V
Spanning - Spanning (Max) @ Ipp 58.1V Spanning - Onderbreking (Min) 40V
Type Zener Leverancier Device Pakket SMC (DO-214AB)
Serie SMC30J, TRANSIL™ Power Line Protection No
Power - Peak Pulse 3000W (3kW) Packaging Original-Reel®
Verpakking / doos DO-214AB, SMC Andere namen 497-16098-6
Temperatuur -55°C ~ 175°C (TJ) montage Type Surface Mount
Current - Peak Pulse (10 / 1000μs) 48.41A Capacitieve @ Frequentie -