Huis > producten > Discrete Semiconductor Products > Diodes - Rectifiers - Arrays > STPS20170CG
STPS20170CG
STPS20170CG
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop STPS20170CG met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer STPS20170CG
Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving DIODE ARRAY SCHOTTKY 170V D2PAK
(in US Dollars)
2000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer STPS20170CG Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving DIODE ARRAY SCHOTTKY 170V D2PAK Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 109526 pcs Data papier STPS20170C
Categorie Discrete Semiconductor Products Spanning - Forward (Vf) (Max) @ Als 900mV @ 10A
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 170V Leverancier Device Pakket D2PAK
Snelheid Fast Recovery = 200mA (Io) Serie -
Packaging Tube Verpakking / doos TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Bedrijfstemperatuur - aansluiting 175°C (Max) montage Type Surface Mount
diode Type Schottky diode Configuration 1 Pair Common Cathode
gedetailleerde beschrijving Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 170V 10A Surface Mount TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Current - Reverse Lekkage @ Vr 15µA @ 170V
Current - gemiddelde gelijkgerichte (Io) (per Diode) 10A Base Part Number STPS20170C