Huis > producten > Discrete Semiconductor Products > Diodes - Rectifiers - Arrays > STPS20200CFP
STPS20200CFP
STPS20200CFP
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop STPS20200CFP met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer STPS20200CFP
Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving DIODE ARRAY SCHOTTKY 200V TO220F
Product parameter
Onderdeel nummer STPS20200CFP Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving DIODE ARRAY SCHOTTKY 200V TO220F Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 51758 pcs Data papier STPS20200C
Categorie Discrete Semiconductor Products Spanning - Forward (Vf) (Max) @ Als 860mV @ 10A
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 200V Leverancier Device Pakket TO-220FPAB
Snelheid Fast Recovery = 200mA (Io) Serie -
Packaging Tube Verpakking / doos TO-220-3 Full Pack
Andere namen 497-13730-5 Bedrijfstemperatuur - aansluiting -40°C ~ 175°C
montage Type Through Hole Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant diode Type Schottky
diode Configuration 1 Pair Common Cathode gedetailleerde beschrijving Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 200V 10A Through Hole TO-220-3 Full Pack
Current - Reverse Lekkage @ Vr 15µA @ 200V Current - gemiddelde gelijkgerichte (Io) (per Diode) 10A