Huis > producten > Discrete Semiconductor Products > Diodes - Rectifiers - Arrays > STPS20170CR
STPS20170CR
STPS20170CR
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop STPS20170CR met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer STPS20170CR
Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving DIODE ARRAY SCHOTTKY 170V I2PAK
(in US Dollars)
1000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer STPS20170CR Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving DIODE ARRAY SCHOTTKY 170V I2PAK Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 69694 pcs Data papier STPS20170C
Categorie Discrete Semiconductor Products Spanning - Forward (Vf) (Max) @ Als 900mV @ 10A
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 170V Leverancier Device Pakket I2PAK
Snelheid Fast Recovery = 200mA (Io) Serie -
Packaging Tube Verpakking / doos TO-262-3 Long Leads, I²Pak, TO-262AA
Andere namen 497-4822-5 Bedrijfstemperatuur - aansluiting 175°C (Max)
montage Type Through Hole Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant diode Type Schottky
diode Configuration 1 Pair Common Cathode gedetailleerde beschrijving Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 170V 10A Through Hole TO-262-3 Long Leads, I²Pak, TO-262AA
Current - Reverse Lekkage @ Vr 15µA @ 170V Current - gemiddelde gelijkgerichte (Io) (per Diode) 10A