Huis > producten > Discrete Semiconductor Products > Diodes - Rectifiers - Arrays > STPS20170CT
STPS20170CT
STPS20170CT
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop STPS20170CT met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer STPS20170CT
Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving DIODE ARRAY SCHOTTKY 170V TO220
Product parameter
Onderdeel nummer STPS20170CT Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving DIODE ARRAY SCHOTTKY 170V TO220 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 79150 pcs Data papier STPS20170C
Categorie Discrete Semiconductor Products Spanning - Forward (Vf) (Max) @ Als 900mV @ 10A
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 170V Leverancier Device Pakket TO-220AB
Snelheid Fast Recovery = 200mA (Io) Serie -
Packaging Tube Verpakking / doos TO-220-3
Andere namen 497-3525-5 Bedrijfstemperatuur - aansluiting 175°C (Max)
montage Type Through Hole Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 9 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
diode Type Schottky diode Configuration 1 Pair Common Cathode
gedetailleerde beschrijving Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 170V 10A Through Hole TO-220-3 Current - Reverse Lekkage @ Vr 15µA @ 170V
Current - gemiddelde gelijkgerichte (Io) (per Diode) 10A Base Part Number STPS20170C