Huis > producten > Kabels, draden - Management > Warmtekrimpstof > H2F2.75BK25
H2F2.75BK25
H2F2.75BK25
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop H2F2.75BK25 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer H2F2.75BK25
Fabrikant Techflex
Beschrijving 2:1 FAB HEATSHRINK BLK 70MM 25'
(in US Dollars)
1 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer H2F2.75BK25 Fabrikant Techflex
Beschrijving 2:1 FAB HEATSHRINK BLK 70MM 25' Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 1187 pcs Data papier Heatshrink Tubing Catalog PageH2F Datasheet
Categorie Kabels, draden - Management Wanddikte - Nonrecovered -
krimp Ratio 2 to 1 Serie Shrinkflex
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 3 Weeks
Lengte 25.00' (7.62m) Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Diameter - Inner, Geleverd 2.76" (70.1mm) Diameter - Inner, Hersteld 1.38" (35.1mm)
gedetailleerde beschrijving Fabric Heat Shrink 2 to 1 2.76" (70.1mm) x 25.00' (7.62m) Kleur Black
Gerelateerde producten
H2F0.98BK25 Image
  • Deel#:H2F0.98BK25
  • fabrikanten:Techflex
  • Beschrijving:2:1 FAB HEATSHRINK BLK 25MM 25'
  • Op voorraad:5803
H2F2.75BK Image
  • Deel#:H2F2.75BK
  • fabrikanten:Techflex
  • Beschrijving:2:1 FAB HEATSHRINK BLK 70MM 100'