Huis > producten > Discrete Semiconductor Products > Diodes - Rectifiers - Single > BYT01-400RL
BYT01-400RL
BYT01-400RL
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop BYT01-400RL met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer BYT01-400RL
Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving DIODE GEN PURP 400V 1A DO15
(in US Dollars)
6000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer BYT01-400RL Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving DIODE GEN PURP 400V 1A DO15 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 409203 pcs Data papier BYT01-400
Categorie Discrete Semiconductor Products Spanning - Forward (Vf) (Max) @ Als 1.5V @ 1A
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 400V Leverancier Device Pakket DO-15
Snelheid Fast Recovery = 200mA (Io) Serie -
Reverse Recovery Time (TRR) 55ns Packaging Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos DO-204AC, DO-15, Axial Bedrijfstemperatuur - aansluiting -40°C ~ 150°C
montage Type Through Hole Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant diode Type Standard
gedetailleerde beschrijving Diode Standard 400V 1A Through Hole DO-15 Current - Reverse Lekkage @ Vr 20µA @ 400V
Current - gemiddelde gelijkgerichte (Io) 1A Capaciteit @ Vr, F -