Huis > producten > Discrete Semiconductor Products > Diodes - Rectifiers - Single > BYT08P-400
BYT08P-400
BYT08P-400
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop BYT08P-400 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer BYT08P-400
Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving DIODE GEN PURP 400V 8A TO220AC
(in US Dollars)
1000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer BYT08P-400 Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving DIODE GEN PURP 400V 8A TO220AC Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 90784 pcs Data papier BYT08P(I)-400
Categorie Discrete Semiconductor Products Spanning - Forward (Vf) (Max) @ Als 1.5V @ 8A
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 400V Leverancier Device Pakket TO-220AC
Snelheid Fast Recovery = 200mA (Io) Serie -
Reverse Recovery Time (TRR) 75ns Packaging Tube
Verpakking / doos TO-220-2 Andere namen 497-6685-5
BYT08P-400-ND
Bedrijfstemperatuur - aansluiting 150°C (Max) montage Type Through Hole
diode Type Standard gedetailleerde beschrijving Diode Standard 400V 8A Through Hole TO-220AC
Current - Reverse Lekkage @ Vr 15µA @ 400V Current - gemiddelde gelijkgerichte (Io) 8A