Huis > producten > Discrete Semiconductor Products > Diodes - Rectifiers - Single > BYT03-400
BYT03-400
BYT03-400
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop BYT03-400 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer BYT03-400
Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving DIODE GEN PURP 400V 3A DO201AD
(in US Dollars)
3600 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer BYT03-400 Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving DIODE GEN PURP 400V 3A DO201AD Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 215700 pcs Data papier BYT03-400
Categorie Discrete Semiconductor Products Spanning - Forward (Vf) (Max) @ Als 1.5V @ 3A
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 400V Leverancier Device Pakket DO-201AD
Snelheid Fast Recovery = 200mA (Io) Serie -
Reverse Recovery Time (TRR) 55ns Packaging Tape & Box (TB)
Verpakking / doos DO-201AD, Axial Bedrijfstemperatuur - aansluiting 150°C (Max)
montage Type Through Hole Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant diode Type Standard
gedetailleerde beschrijving Diode Standard 400V 3A Through Hole DO-201AD Current - Reverse Lekkage @ Vr 20µA @ 400V
Current - gemiddelde gelijkgerichte (Io) 3A Capaciteit @ Vr, F -