Huis > producten > Discrete Semiconductor Products > Diodes - Rectifiers - Arrays > STPS40120CR
STPS40120CR
STPS40120CR
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop STPS40120CR met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer STPS40120CR
Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving DIODE ARRAY SCHOTTKY 120V I2PAK
(in US Dollars)
750 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer STPS40120CR Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving DIODE ARRAY SCHOTTKY 120V I2PAK Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 65771 pcs Data papier STPS40120C
Categorie Discrete Semiconductor Products Spanning - Forward (Vf) (Max) @ Als 900mV @ 20A
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 120V Leverancier Device Pakket I2PAK
Snelheid Fast Recovery = 200mA (Io) Serie -
Packaging Tube Verpakking / doos TO-262-3 Long Leads, I²Pak, TO-262AA
Bedrijfstemperatuur - aansluiting 175°C (Max) montage Type Through Hole
diode Type Schottky diode Configuration 1 Pair Common Cathode
gedetailleerde beschrijving Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 120V 20A Through Hole TO-262-3 Long Leads, I²Pak, TO-262AA Current - Reverse Lekkage @ Vr 25µA @ 120V
Current - gemiddelde gelijkgerichte (Io) (per Diode) 20A