Huis > producten > Discrete Semiconductor Products > Diodes - Rectifiers - Arrays > STPS40100CT
STPS40100CT
STPS40100CT
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop STPS40100CT met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer STPS40100CT
Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving DIODE ARRAY SCHOTTKY 100V TO220
(in US Dollars)
750 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer STPS40100CT Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving DIODE ARRAY SCHOTTKY 100V TO220 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 70418 pcs Data papier
Categorie Discrete Semiconductor Products Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 100V
Leverancier Device Pakket TO-220AB Snelheid Fast Recovery = 200mA (Io)
Serie - Packaging Tube
Verpakking / doos TO-220-3 Bedrijfstemperatuur - aansluiting -
montage Type Through Hole Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 3 (168 Hours)
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant diode Type Schottky
diode Configuration 1 Pair Common Cathode gedetailleerde beschrijving Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 100V 20A (DC) Through Hole TO-220-3
Current - gemiddelde gelijkgerichte (Io) (per Diode) 20A (DC)