Huis > producten > Discrete Semiconductor Products > Diodes - Rectifiers - Single > BYT01-400
BYT01-400
BYT01-400
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop BYT01-400 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer BYT01-400
Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving DIODE GEN PURP 400V 1A DO15
(in US Dollars)
9000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer BYT01-400 Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving DIODE GEN PURP 400V 1A DO15 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 685448 pcs Data papier BYT01-400
Categorie Discrete Semiconductor Products Spanning - Forward (Vf) (Max) @ Als 1.5V @ 1A
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 400V Leverancier Device Pakket DO-15
Snelheid Fast Recovery = 200mA (Io) Serie -
Reverse Recovery Time (TRR) 55ns Packaging Tape & Box (TB)
Verpakking / doos DO-204AC, DO-15, Axial Andere namen 497-2446-3
Bedrijfstemperatuur - aansluiting -40°C ~ 150°C montage Type Through Hole
diode Type Standard gedetailleerde beschrijving Diode Standard 400V 1A Through Hole DO-15
Current - Reverse Lekkage @ Vr 20µA @ 400V Current - gemiddelde gelijkgerichte (Io) 1A