PQ033DNA1ZZH
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop PQ033DNA1ZZH met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer PQ033DNA1ZZH
Fabrikant Sharp Microelectronics
Beschrijving IC REG LINEAR 3.3V 1A SC63
Product parameter
Onderdeel nummer PQ033DNA1ZZH Fabrikant Sharp Microelectronics
Beschrijving IC REG LINEAR 3.3V 1A SC63 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 4964 pcs Data papier PQyyyDNA1ZPH Series
Categorie Geïntegreerde schakelingen (IC's) Spanningsuitval (Max) 0.5V @ 500mA
Spanning - Uitgang (Min / Vast) 3.3V Voltage - Output (Max) -
Voltage - Input (Max) 24V Leverancier Device Pakket SC-63
Serie - Beschermingsfuncties Over Current, Over Temperature
Packaging Tube Verpakking / doos TO-252-6, DPak (5 Leads + Tab)
PSRR 60dB (120Hz) Output Type Fixed
Uitgangsconfiguratie Positive Temperatuur -40°C ~ 85°C
Aantal Regulators 1 montage Type Surface Mount
gedetailleerde beschrijving Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 1A SC-63 Actueel - Quiescent (Iq) 8mA
Current - Output 1A Beheersfuncties Enable