PQ033ENA1ZZH
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop PQ033ENA1ZZH met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer PQ033ENA1ZZH
Fabrikant Sharp Microelectronics
Beschrijving IC REG LINEAR 3.3V 1A SC63
Product parameter
Onderdeel nummer PQ033ENA1ZZH Fabrikant Sharp Microelectronics
Beschrijving IC REG LINEAR 3.3V 1A SC63 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 4306 pcs Data papier
Categorie Geïntegreerde schakelingen (IC's) Spanningsuitval (Max) 0.5V @ 500mA
Spanning - Uitgang (Min / Vast) 3.3V Voltage - Output (Max) -
Voltage - Input (Max) 10V Leverancier Device Pakket SC-63
Serie - Beschermingsfuncties Over Current, Over Temperature
Packaging Tube Verpakking / doos TO-252-6, DPak (5 Leads + Tab)
PSRR 60dB (120Hz) Output Type Fixed
Uitgangsconfiguratie Positive Temperatuur -40°C ~ 85°C
Aantal Regulators 1 montage Type Surface Mount
gedetailleerde beschrijving Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 1A SC-63 Actueel - Quiescent (Iq) 2mA
Current - Output 1A Beheersfuncties Enable